38. Zelená krajina
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský tisk č.7
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 39 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.06.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč