4. Dům pod skalou

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartovánoa zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 73 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:52 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 5h 11m 10s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč