4. Na návsi

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 49 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 52 x 64 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:03 SELČ

Zbývá: 6d 20h 44m 23s

Vyvolávací cena: 800 Kč