Stromy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 35,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 49 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:03 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 800 Kč