Mlžná krajina

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:40 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 300 Kč