44. Konvolut 4ks zátiší
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
volné kartony a sololit, různé rozměry, pochází z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.01.2022 20:43 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 400 Kč