Kostelík pod Řípem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč