46. Radotínské údolí
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, olištováno
Šířka: 48 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 72,5 cm
Konec dražby: 01.06.2021 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč