47. Vesnička
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 16.08.2021 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč