5. Dům pod skalou

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartovánoa zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 73 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 6d 19h 18m 14s

Vyvolávací cena: 800 Kč