5. Před domem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 40 x 56 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:52 SEČ

Aktuální cena: 800 Kč

Zbývá: 2d 5h 52m 36s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč