54. Odpočívající žena
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, paspartováno
Technika: perokresba
Šířka: 22 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 01.06.2021 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč