Zahrádky

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 78 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč