57. Zahrádky
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 78 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč