Zátiší s karafou

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

datováno, zaskleno a rámováno, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 49 cm, výška: 64 cm, rámování: 73 x 58 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč