6. Stromy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 35,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 49 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:06 SELČ

Zbývá: 11d 10h 56m 18s

Vyvolávací cena: 800 Kč