7. Domy ve stromech

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 34 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 50 cm

Konec dražby: 01.06.2021 20:10 SELČ

Zbývá: 22d 10h 11m 16s

Vyvolávací cena: 900 Kč