Dům pod skalou

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartovánoa zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 57 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 73 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:06 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 800 Kč