7. Krajina u Maxova

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 32 cm, rámování: 54,5 x 70 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:54 SEČ

Aktuální cena: 2 500 Kč

Zbývá: 2d 4h 32m 51s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč