7. Lesík na skalách

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, datace: 1967
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 46 x 66 cm

Konec dražby: 14.09.2022 20:06 SELČ

Zbývá: 6d 20h 13m 52s

Vyvolávací cena: 1 700 Kč