Radotínské údolí

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, olištováno
Šířka: 48 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 72,5 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč