Krajina u Maxova

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 53 cm, výška: 32 cm, rámování: 54,5 x 70 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč