74. Domy u lesa
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevodole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 45 x 56 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč