8. Kostelík pod Řípem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 16.08.2021 20:08 SELČ

Zbývá: 11d 9h 1m 53s

Vyvolávací cena: 800 Kč