8. Kostelík pod Řípem
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 16.08.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč