8. Portrét starého muže

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

volné plátno, z pozůstalosti Karla Sloupa
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 46,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 01.06.2021 20:11 SELČ

Zbývá: 22d 10h 46m 13s

Vyvolávací cena: 600 Kč