Před domem

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 73 cm, výška: 58 cm, rámování: 40 x 56 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:07 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 800 Kč