Lesík na skalách

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno a datováno uprostřed, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, datace: 1967
Šířka: 66 cm, výška: 46 cm, rámování: 46 x 66 cm

Konec dražby: 12.01.2022 20:08 SEČ

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 700 Kč