9. Vesnička

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tuš
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 50 x 60 cm

Konec dražby: 01.02.2023 20:55 SEČ

Aktuální cena: 900 Kč

Zbývá: 2d 5h 25m 2s

Minimální příhoz: 200 Kč

Vyvolávací cena: 900 Kč