Mezi domy

Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)

signováno vlevo dole, zarámováno, zvlněno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 850 Kč