94. Mezi domy
Autor: Karel Sloup
(1935 - 1987)
signováno vlevo dole, zarámováno, zvlněno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč