142. Bůh přírody
Autor: Marcel Willi Friedrich
(1947 Calw, Německo)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 100 cm, výška: 100 cm, rámování: 103 x 103 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč