144. Levharti

Autor: Ivana Kosková
(1960)

signováno a datováno vlevo dole
Datace: 1993
Šířka: 150 cm, výška: 115 cm, rámování: 117 x 152 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč