8. Zamotáno
Autor: Jiří Pták
(1963 České Budějovice - 2016)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 78 x 98 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč