Oráč

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 54,5 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč