Zátiší s květinami a dózou

Autor: František Hoplíček
(1890 Zvole (Olomuc) - 1946 Olomouc)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46,5 cm, výška: 57,5 cm, rámování: 72 x 61,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.07.2024 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč