Postavy u vesnice

Autor: Dana Jandová
(1930 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 5/10, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1963
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 10.02.2020 22:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč