92. Konstrukce mostu
Autor: Vlasta Starečková
(1950)
signováno a datováno vpravodole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 39,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč