92. Konstrukce mostu

Autor: Vlasta Starečková
(1950)

signováno a datováno vpravodole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 39,5 x 31,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč