94. Stroj
Autor: Vlasta Starečková
(1950)
signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 36,5 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč