244. Pohled na vesnici

Autor: Alois Fišárek
(1906 Prostějov - 1980 Praha)

přisouzeno autorovi, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 38,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 43 x 49 cm

Konec dražby: 06.04.2022 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč