1255. Cesta na jaře

Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 79 cm, výška: 46 cm, rámování: 51 x 84 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč