136. Stromy
Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 24,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 25 x 29 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč