14. Březový háj

Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1979 ?
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 79 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč