186. Krajina před bouří
Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
tempera na kartónu, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1941
Šířka: 49,5 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 64 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč