25. Cesta na jaře
Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 79 cm, výška: 46 cm, rámování: 51 x 84 cm
Konec dražby: 21.10.2019 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč