6. Břízky
Autor: Josef Brož
(1904 Krásno nad Bečvou - 1980 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 79 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč