102. Portrét ženy
Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, široký galerijní rám
Technika: olej na malířské desce, datace: 1958
Šířka: 16 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 36 x 31 cm
Konec dražby: 26.11.2019 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč