162. Eduard Vojan
Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)
Mánes svým členům, původní malba V. Nechleba, portrét herce Eduarda Vojana tisk tiskárnou Neubert formou fotolitografie, uprostřed dole podpis Eduarda Vojana
Datace: 1912
Šířka: 40,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 65,5 x 50 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč