Portrét dívky

Autor: Vratislav Nechleba
(1885 Praha - 1965 Praha)

nesignováno, přisouzeno, široký rám
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 38,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč