56. Italský venkov
Autor: Aldo Salvadori
(1905 Milano - 2002 Bergamo, Itálie)
signováno vlevo nahoře, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 33,5 x 38 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč