107. Kupky sena

Autor: Viktor Seifert
(1894 Pardubice - ?)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno, sklo v rohu prasklé, za sklem prach
Technika: olej na kartonu
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x100 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 26.11.2019 21:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč