107. Kupky sena
Autor: Viktor Seifert
(1894 Pardubice - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno, sklo v rohu prasklé, za sklem prach
Technika: olej na kartonu
Šířka: 85 cm, výška: 60 cm, rámování: 75 x100 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 26.11.2019 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč